28.01.2019 14:20:37 Paylaş

Hizmet İçi Eğitim Programında Buluşuldu

Yeni seçilmiş oda yöneticileri ile odaların belirleyeceği yetkili personelin kurumsal işleyiş konusunda bilgilendirilmesi amacıyla 26 Ocak 2019 tarihinde Ankara’da hizmet içi eğitim programı düzenlendi. Başkanımız A. Zeki Apalı’nın açılış konuşmasıyla başladığı programda hukuk danışmanlarımız Avukat Emrah Genç ile Avukat Halis Çıtır mahkemeler ve yürütülen çalışmalardan bahsetti. Hukuk danışmanlarımız ayrıca oda başkanları ve oda yetkililerinin sorularını yanıtladı. 

Daha sonra Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Murat Aytürk, mali ve idari açıdan dikkat edilmesi gereken konulara değinerek katılımcıların sorularını cevapladı. RBS konusunda ise Yazılım Uzmanı Emrah Kasal tarafından uygulamalı sunum yapıldı ve sorular cevaplandırıldı. Programın son kısmında ise Genel Sekreterimiz Kevser Afşar tarafından resmi yazışma usulleri ve idari konularda sunum yapılarak sorular cevaplandırıldı.

Başarılı ve verimli geçen bu tür programların daha sık yapılması konusunda görüş birliğine varıldı ve tüm katılımcılarla hatıra fotoğrafı çekildi.