18.01.2019 09:25:00 Paylaş

20 Ocak 2019 Başlangıçlı Kış Uygulama Eğitim Gezisi Duyurusu

Sayın Katılımcı,

20 Ocak başlangıçlı TUREB 2019 Kış Uygulama Eğitim Gezisinin Marmara, Ege, Akdeniz  (3 Bölge), Marmara ve Ege (tek bölge) Bölgeleri için program başlangıç-bitiş yeri ve tarihleri aşağıdaki gibidir.

Katılımcıların buna göre hazırlık yapmaları gerekmektedir.

Marmara-Ege-Akdeniz (üç bölge) 20/01/2019 Pazar günü İstanbul’da sabah saat 07:30’da Clarion Hotel Golden Horn Otelinde hazır olunması gerekmektedir ( Sadece Marmara Bölgesi’ne katılacakların bir kısmı, üç bölge otobüslerinin uygunluğu ölçüsünde bu otobüslere yerleştirilmişlerdir. Diğerleri “Tek Marmara” otobüsünde yer almaktadır)

Otel ve Adresi: Clarion Hotel Golden Horn, İmrahor Cad. Sivaseli Sok. No:10 Sütlüce/Beyoğlu/İSTANBUL

Marmara Bölgesi (tek) otobüsünde yer alanlar için  20/01/2019 Pazar günü İstanbul’da sabah saat 07:30’da Midmar Otelinde hazır olunması gerekmektedir.

Otel ve Adresi: Midmar Hotel, Çobançeşme Mahallesi, Mithatpaşa Cd. No:25, 34196 Yenibosna/Bahçelievler/İSTANBUL           

Ege Bölgesi (tek)  katılımcılarının 26/01/2019 Cumartesi günü sabah saat 07:30’da Ayvalık’ta Musho Otelin’de hazır olmaları gerekmektedir. Tek bölge katılımcıları için Ege Bölgesi programı 01/02/2019 Cuma gün sonu Fethiye’de bitecek ve son gün konaklama yapılmayacaktır.

Otel ve Adresi: Musho Hotel, Küçükköy Mahallesi, 6.Sokak, Sarımsaklı Bulvarı No:9, 10410 Ayvalık

NOT: Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz Bölgesi başlangıç noktaları daha sonra bildirilecektir.

  • Dokümanlardan hangi otobüste bulunduğunuzu ve size ait sunum konularınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.

  • Başvurusunda Marmara Bölgesi olmayıp Ege, Akdeniz, İç Anadolu veya Karadeniz Bölgelerinden bir veya birkaçı bulunanlar için gruplara dahil olacakları tarih ve yer önümüzdeki günlerde ilgili katılımcılara e-posta yoluyla bildirilecektir.

  • Başlangıç noktası olarak İzmir veya Ankara tercihinde bulunan üç Bölge katılımcılarının başlangıç yeri dokümanlarda belirtilen İstanbul adresi olacaktır. Bahsedilen iki ilde yeter sayıda başvuru olmadığı için başlangıç yeri İstanbul olarak belirlenmiştir.

Otelin c/n saati 13:00’dır. Dolayısıyla odalarınızı tur dönüşü alacaksınız. Bavullarınızın muhafaza edileceği yer gösterilecektir.

O sabah, eğitim turunuza başlamadan önce yapmanız gereken birkaç önemli şey var. Bunlar;

  1. Ekte bulacağınız, “Öğrenci Gezi Kurallarını” ıslak imzalı ve tam doldurulmuş şekilde eğitmeninize teslim etmelisiniz.

  2. Zimmet formunu imzaladıktan sonra headsetinizi ve yaka kartınızı teslim alacaksınız (yaka kartları tur boyunca görünür şekilde taşınmalıdır).

  3. Ödeme dekontlarınızı yanınıza alınız (eğer önceden TUREB’e göndermediyseniz) ve yetkiliye teslim ediniz.

  4. Katılımcıların müze karta sahip olmaları gerekmektedir.

Yazılı sunumlarınız için ekteki şablonu hazırladık. Sunumlarınızı bu şablonda teslim ediniz.

Yazılı sunumlarınızı, turunuz bittikten sonraki 3 (üç) gün içinde, sunum@tureb.org.tr  adresine göndermeniz gerekmektedir.

Şimdiden tüm aday meslektaşlarımıza başarılı, efektif ve keyifli bir eğitim gezisi dileriz.

Program, ESMERALDA Seyahat Acentası tarafından yürütülecektir.

ESMERALDA Turizm Ofis Telefon : 0312 231 88 55