28.01.2019 17:01:00 Paylaş

2019 Yılı Güneydoğu Anadolu Bölgesi Uygulama Gezisi

2019 Yılı Güneydoğu Anadolu Bölgesi Uygulama Gezisi

Birliğimize gelen Güneydoğu Anadolu Bölgesi Uygulama Gezisi açılmasına yönelik talep dilekçeleri üzerine, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan ya da mezun olacak rehber adayları ile ruhsatnamelerine bölge ekletmek isteyen rehberlerimiz için 01-07 Mart 2019 tarihleri arasında planlanan Güneydoğu Anadolu Bölgesi uygulama gezisi ile ilgili tablo aşağıda yer almaktadır.

Tek kişilik ve üç kişilik odalar sınırlı sayıda olduğundan bu yönde talep varsa başvuru dilekçelerinde kesinlikle belirtilmelidir. SINGLE oda sayısı her bir araçtaki kişi sayısına göre en fazla 4 kişi olabilecektir. Tek kişilik oda kontenjanı sınırlı olup sağlık problemlerinden dolayı tek kişilik oda tercihinde bulunanların durumlarını sağlık raporu ile belgelemeleri gerekmektedir.

Ön başvuru için, aşağıda yer alan dokümanlar kısmından indirilerek eksiksiz doldurulan “Başvuru Formu/Dilekçesi” ni diğer istenen belgelerle (nüfus cüzdanı fotokopisi, son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf, öğrenci belgesi/diploma örneği, ön ödeme yapıldığını veya ücretin tamamının ödendiğini gösterir banka dekontu) birlikte şahsen başvurulması veya kargo yoluyla TUREB’in Kızılay Mahallesi Menekşe 1 Sokak Orkide Apartmanı No:8/B D:19 Çankaya/Ankara adresine gönderilmesi gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

 

           ÖDEMELER İÇİN:

  • Herhangi bir Halkbank şubesine gidilerek gişeden “Turist Rehberleri Birliği’nin Kurumsal Hesabına” denilerek işlem 4-TL masraf ile; 
  • TR79 0001 2009 4070 0016 0000 98 IBAN numaralı Turist Rehberleri Birliği hesabına başvuru sahibinin isim bilgileri belirtilerek EFT/Havale ile;

       

  • Ruhsatnamelerine bölge ekletmek isteyen rehberlerimiz RBS üzerinden kredi kartı ile;
  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan ya da mezun olacak rehber adaylarımız https://rehber.tureb.org.tr/publicbasvuru linki üzerinden kredi kartı ile ödemelerini gerçekleştirebilirler.

Eksik başvurular ve E-posta yoluyla yapılan başvurular işleme alınmayacaktır.

Başvuru Başlangıç Tarihi  : 29.01.2019

Son Başvuru Tarihi            : 12.02.2019 

     

Bölge

Tarih

(Süre)

Çift kişilik odada kişi başı Yarım P

Tek kişilik oda farkı

1 Bölge

Güneydoğu Anadolu Bölgesi

01-07 Mart 2019

(6 gece 7 Gündüz)

 

1.680,00 TL

 

450,00 TL

 

 ÖNEMLİ NOT: 32 kişinin altında tek bölge YAPILMAYACAKTIR!!!

NOT: Talep başvuruları için en az 32 kişi olması durumunda programlar gerçekleştirilecek olup yeterli sayıya ulaşılamayan hallerde başvuru sahiplerine yatırdıkları ücretler iade edilecektir. Belgelerin ve  ödemenin Birliğe ulaşmasından sonra katılımcı listeye kayıt edilecektir. Bildirilen şartlara uygun başvurularını tamamlamayan adaylar liste dışında bırakılacaktır.

Program, Esmeralda Seyahat Acentası tarafından yürütülecektir.

Esmeralda Turizm: 0 312 231 88 55