18.07.2023 12:29:57 Paylaş

UYGULAMA EĞİTİM GEZİSİ 2. ETAP BAŞVURULARI BAŞLADI

UYGULAMA EĞİTİM GEZİSİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Birliğimiz tarafından üniversitelerin turist/turizm rehberliği bölümü öğrencileri ya da mezunu olan rehber adayları ile ruhsatnamelerine bölge ekletmek isteyen turist rehberleri için planlanan yurtiçi uygulama eğitim gezilerinin 7 Bölge (Marmara – Ege – Akdeniz – İç Anadolu – Karadeniz – Doğu Anadolu – Güneydoğu Anadolu Bölgesi ) ile ilgili kısımları aşağıdaki tabloda belirtilen bölge ve tarihlerde yetkilendirilmiş acenta/acentalar tarafından yapılacaktır.

 

Başvuru şekli:

Turist rehberleri için:

Başvurular RBS üzerinden alınacaktır.

NOT: *Turist Rehberliği Meslek Yönetmeliği’nin 17. maddesinin 1. fıkrasındaki; “Bölgesel turist rehberleri, gerekli koşulları yerine getirerek ruhsatnamelerine yeni bölge veya bölgeler ekletebilir. Ancak, yeni bir bölge ekletmek için ruhsatnamesinde yazılı olan bölgede en az iki yıl eylemli turist rehberliği yapmış olmak, uygulama gezisine katılmış olmak ve gezi sonunda Birlik tarafından yapılacak olan yazılı sınavda başarılı olmak gerekmektedir.” hükmü uyarınca bölge ekletmek isteyen rehberlerimiz geziye katılabilir ancak ruhsatnamesinde yazılı bölgede iki yıl eylemli olduktan sonra yeni bölgeyi ruhsatnamelerine ekletebilir.

*(Bu madde sadece BAKANLIK KURSLARI veya TUREB sertifika programları ile bölgesel ruhsatname alan rehberler için geçerli olup turist rehberliği bölümü mezunu bölgesel turist rehberleri için bu madde geçerli değildir.)

 

Turist rehberliği bölümü mezunları ve öğrencileri için:

Turist rehberi adayı öğrenci/mezunlarının RBS’ye aşağıda bulunan belgeleri yüklemeleri gerekmektedir.

Belgeler:

  • Nüfus Cüzdanı (ehliyet, pasaport belgesi de geçerlidir)
  • Öğrenci/Mezun Belgesi
  • Öğrenciler için kredi durumunu belgeleyen onaylı transkript belgesi
  • Altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık ya da biyometrik fotoğraf

(Mezuniyet belgesi ile öğrenci belgesi E-Devlet sisteminden alınabilir. Transkript belgesinin onaylı hali Fakülte öğrenci işlerinden ya da öğrenci işleri sayfasından temin edilebilir.)

 

 

NOT: *Rehberlik bölümü öğrencileri 6326 sayılı Meslek Kanunu ve ilgili Yönetmelik gereği; üniversitelerin turist/turizm rehberliği bölümü öğrencileri için öngörülen kredi sayısının en az yüzde ellisini tamamlamış olmaları koşuluyla mezun olmadan da Birlik tarafından yapılacak uygulama gezilerine katılabilirler.

 **Yüksek Lisans öğrencileri için: Tezli Yüksek Lisans öğrencilerinin ders aşamasını bitirmesi ve bunu belgelemesi; Tezsiz Yüksek Lisans öğrencileri için ise birinci dönemi alttan dersi kalmadan başarıyla tamamlaması (kredi yükünün %50 sini tamamlamış olmak) ve bunu belgelemesi gerekmektedir.

Turist rehberliği bölümü mezunu veya öğrencileri başvuru aşaması,

 Uygulama gezisine katılacak turist rehberliği bölümü öğrencisi/mezunu adaylar, ilk olarak https://ogrenci.tureb.org.tr  adresine TC kimlik numarası ve güncel telefon numarasını girecektir.

  • Yukarıda istenen bilgiler girildikten sonra telefona gelen onay mesajı sisteme girilecektir. (Yurtdışında yaşayan adayların cep telefonlarına SMS gidemediği için Türkiye’de kayıtlı kolay ulaşabilecekleri birinin telefon numarasını vermeleri gerekmektedir.)
  • Doğrulama kodu girildikten sonra isim, soy isim, e-posta adresi bilgilerinin ve fotoğraf, kimlik fotokopisi, öğrenci/mezun belgesi ve transkript belgesinin sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
  • Bu işlemin ardından belgelerinizin doğrulanması ve kontrolü için TUREB tarafından onay verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

 

Başvuru tarihi:

Başlangıç: 18 Temmuz 2023

Bitiş: 31 Temmuz 2023 (saat 17:00’a kadar)

 

ÖNEMLİ:

*Tek kişilik oda sayısı sınırlı olduğundan bu yönde talep varsa başvuru aşamasında kesinlikle belirtilmelidir. Yer durumuna göre tek kişilik oda verilemeyebilir.

** Kayıtlı kişi sayısı 40’ın altında kalırsa, talep yetersizliği nedeniyle Birliğimiz tarafından gezi gerçekleştirilemeyecektir. Yeterli sayıya ulaşılamayan hallerde başvuru sahiplerine yatırdıkları ücret iade edilecektir. 

***Bildirilen şartlara uygun başvurularını tamamlamayan adaylar liste dışı bırakılacaktır.

****Başvurular tamamlandıktan sonra sağlık nedeniyle eğitim gezisine katılamama durumunu heyet raporu veya hastaneden aldığı imzalı belge ile belgeleyenlerin başvurusu iptal edilebilecektir. Aksi durumda katılımcının eğitim gezisini iptal etmesi durumunda oluşacak masraf katılımcıya ait olacaktır.

 

* Uygulama eğitim gezisi için belirlenen konaklama yerlerinde mücbir bir durum yaşanması halinde acenta konaklamada yer değişikliği yapabilecektir.

** Her hangi bir tarihte kişi sayısının kontenjan altında kalması durumunda bir sonraki haftaya erteleme veya gezinin iptali olabilir.

*** Konaklamalar 4 yıldızlı otellerde yapılacak olup en az 1 geceleme 5 yıldızlı otelde yapılacaktır.

 

ÖDEME İŞLEMLERİ:

TUREB Ön Başvuru Ücreti İçin;

Uygulama Eğitim Gezisi için, başvuru evraklarınızın onaylanmasından sonra TUREB ön başvuru ücreti olan 1.500,00 TL’nin (Bin Beş Yüz Türk Lirası) ödenmesi gerekmektedir. Her bölge için ön başvuru ücreti alınacaktır.

 

Acentaya Yapılacak Kalan Ödemeler İçin:

TUREB katılımcı başvurularını acenta ile paylaşacak olup ilgili acenta tarafından kayıtlarınız işlendikten sonra;

Esmeralda Seyahat Acentesi’ne Ödeme:  www.esmeraldatur.com/uygulama_gezileri.html  linkinden sayfaya ulaşıp, sayfanın yukarısında yer alan “Ödeme Yöntemleri” butonuna tıklayarak, ödeme şekillerini görüntüleyebilir ve burada belirtilen üç ödeme şeklinden (Havale-EFT, Kredi Kartı Tek Çekim, Kredi Kartına Taksitli Ödeme) birini seçerek ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz (Ödemenizi  yaptıktan sonra, tarafınıza ayrıca bir onay bilgisi gönderilmeyecektir. Ödeme işleminizi sayfada anlatılan şekilde gerçekleştirdiyseniz, dekontunuzu tarafımıza göndermenize gerek yoktur, muhafaza etmeniz yeterlidir. Hesaba ödeme geçmediği durumda, acente muhasebemiz, turunuz başlamadan önce sizinle iletişime geçecektir).

 

Pronto Seyahat Acentesi’ne Ödeme: https://www.prontotour.com/Tureb-Egitim-Turlari linkinden sayfaya ulaşabilirsiniz. Bildirmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza ve / veya e-mail adresinize seçmiş olduğunuz her bir bölge ödemesi ile ilgili ayrı ayrı ödeme linki gönderilecektir. Gelen SMS veya mail yolu ile bildirilen link(ler) üzerinden belirtilen süre içerisinde ödeme seçiminizi yaparak işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

Havale/EFT yolu ile ödeme yapacak olmanız durumunda gelen link(ler) dikkate alınmayacak olup acenta banka hesabına ödemenizi gerçekleştirdikten sonra, banka dekontunuzu ilgili acentanın mail adresine göndermeniz; dekont açıklama bölümüne “katılımcı ad – soyad ve katılacağınız bölge(ler)” eksiksiz olarak yazmanız gerekmektedir.

 

 BAŞVURU ÜCRETİNİN İADE EDİLEMEYECEĞİ DURUMLAR:

  • Turist Rehberliği Meslek Yönetmeliği’nin 14. maddesinin 7. fıkrasındaki, “Üniversitelerin turist/turizm rehberliği bölümü öğrencileri için öngörülen kredi sayısının en az yüzde ellisini, yüksek lisans programları öğrencilerinin ise ders aşamasını tamamlamış olmaları koşuluyla mezun olmadan da Birlik tarafından yapılacak uygulama gezilerine katılabilirler.” hükmü uyarınca başvuru yeterliği olmadığı halde kayıt yaptıranların başvuruları geçersiz sayılacak ve ücret iadesi yapılamayacaktır.
  • Eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. Sorumluluk başvuru sahibine aittir ve ücret iadesi yapılamayacaktır.

Uygulama eğitim gezisi hakkındaki tüm sorular ve başvurular için;

-ESMERALDA Seyahat Acentası

Telefon: 0 312 99 00 555 pbx numaralı çağrı merkezinden Tur Satış Ekibi ile iletişime geçilebilecek olup Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu Bölgesi başvurusu için,  acentanın aşağıda belirtilen linki üzerinden başvuru yapılabilecektir.

Kayıtlar ve tarih talepleri, www.esmeraldatur.com/uygulama_gezileri.html linkinden 18.07.2023 tarihinden itibaren kayıt formu doldurularak yapılacaktır (Formu doldurmadan önce, lütfen web sayfamızdaki, kayıt işlemleri ile ilgili bilgilendirme yazısını okuyunuz).

E-posta:  ug@esmeraldatur.com (Diğer sorularınız için)

 

Esmeralda seyahat acentasına ait tur tarihleri aşağıda yer almaktadır:

 

ACENTA

Bölge

Tarih

Gezi Süresi

TUREB Ön Başvuru Ücreti

Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Kalan Ödeme

Tek Kişi

Konaklama Kalan Ödeme

ESMERALDA SEYAHAT ACENTASI

 

1

MARMARA

TARİH DETAYLARI AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

7  Gün

1.500,00 TL

13,450,00 TL

17.950,00 TL

2

EGE

TARİH DETAYLARI AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

7  Gün

1.500,00 TL

12,400,00 TL

16.500,00 TL

3

AKDENİZ

TARİH DETAYLARI AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

7  Gün

1.500,00 TL

12,700,00 TL

16.900,00 TL

4

İÇ ANADOLU

TARİH DETAYLARI AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

7  Gün

1.500,00 TL

11,700,00 TL

15.800,00 TL

 

 

ESMERALDA TUR TARAFINDAN  2023 SONBAHAR DÖNEMİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK TUREB  UYGULAMA EĞİTİM GEZİLERİ

*AŞAĞIDA TARİH VE  COĞRAFİ OLARAK BİRBİRİNİ TAKİP EDEN BÖLGE TURLARINDAKİ, BÖLGELER ARASI GEÇİŞLER, İNİŞ-BİNİŞ YAPMADAN AYNI OTOBÜSLE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR
( Tabloda başında (*) işareti bulunan turlar, coğrafi olarak birbirini takip etse dahi tarihleri farklı olduğu için bölge geçişlerini kendi imkanınız ile sağlamanız gerekmektedir)

        *TURLARIN BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ YERLERİNDE, KAYITLARIN YOĞUNLUĞUNA BAĞLI OLARAK DEĞİŞİKLİK OLDUĞU TAKDİRDE, EN GEÇ TUR BAŞLANGIÇ TARİHİNDEN 15 GÜN ÖNCESİNDE
BU SAYFADA VE ACENTEMİZİN WEB SAYFASINDA GÜNCELLENECEKTİR

* TURLAR, BELİRTİLEN BAŞLANGIÇ YERİ VE TARİHİNDE SABAH  SAATLERİNDE BAŞLAYACAKTIR

 

TUR TARİHLERİ

 

 

TEK BÖLGE TURLARI

1

İç Anadolu
(6 gece - 7 gün)

1) 20 Ağustos - 26 Ağustos (Ankara Başlangıç -Bursa Bitiş)

6) 01 Ekim - 07 Ekim (Bursa Başlangıç-Ankara Bitiş)

2) 25 Ağustos - 31 Ağustos (Ankara Başlangıç -Bursa Bitiş)

7) 07 Ekim - 13 Ekim (Ankara Başlangıç -Aksaray/Kapadokya Bitiş)

3) 03 Eylül - 09 Eylül (Ankara Başlangıç -Aksaray/Kapadokya Bitiş)

8) 13 Ekim - 19 Ekim (Aksaray/Kapadokya Başlangıç -Ankara Bitiş)

 

 

4) 09 Eylül - 15 Eylül (Aksaray/Kapadokya Başlangıç -Ankara Bitiş)

9) 19 Ekim - 25 Ekim (Ankara Başlangıç -Aksaray/Kapadokya Bitiş)

 

 

5) 15 Eylül - 21 Eylül (Ankara Başlangıç -Aksaray/Kapadokya Bitiş)

 

 

2

Marmara
(6 gece - 7 gün)

1) 26 Ağustos - 01 Eylül (Bursa Başlangıç -Ayvalık Bitiş)

3) 25 Eylül - 01 Ekim (Ayvalık Başlangıç - Bursa Bitiş)

2) 31 Ağustos - 06 Eylül (Bursa Başlangıç -Ayvalık Bitiş)

 

3

Ege
(6 gece - 7 gün)

1) 01 Eylül - 07 Eylül (Ayvalık Başlangıç -Dalaman Bitiş)

4) 24 Eylül - 30 Eylül (Dalaman Başlangıç -İzmir Bitiş)

3) 06 Eylül - 12 Eylül (Ayvalık Başlangıç -Dalaman Bitiş)

5) 30 Eylül - 06 Ekim (İzmir Başlangıç-Dalaman Bitiş)

2) 19 Eylül - 25 Eylül (Dalaman Başlangıç - Ayvalık Bitiş)

 

4

Akdeniz
(6 gece - 7 gün)

1) 07 Eylül - 13 Eylül (Dalaman Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

7) 03 Ekim - 09 Ekim (Adana/Mersin Başlangıç -Dalaman Bitiş)

2) 12 Eylül - 18 Eylül  (Dalaman Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

8) 06 Ekim - 12 Ekim (Dalaman Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

3) 13 Eylül - 19 Eylül (Adana/Mersin Başlangıç -Dalaman Bitiş)

9) 09 Ekim- 15 Ekim (Dalaman Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

4) 18 Eylül - 24 Eylül (Adana/Mersin Başlangıç -Dalaman Bitiş)

10) 12 Ekim - 18 Ekim (Adana/Mersin Başlangıç -Dalaman Bitiş)

5) 21 Eylül - 27 Eylül  (Adana/Mersin Başlangıç -Dalaman Bitiş)

11) 15 Ekim- 21 Ekim (Adana/Mersin Başlangıç -Dalaman Bitiş)

6) 27 Eylül - 03 Ekim  (Dalaman Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

12) 18 Ekim -24 Ekim  (Dalaman Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

 

 

2 BÖLGE TURLARI

5

İç Anadolu - Marmara
(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) 20 Ağustos - 01 Eylül (Ankara Başlangıç-Ayvalık Bitiş)

3) 25 Eylül - 07 Ekim (Ayvalık Başlangıç-Ankara Bitiş)

2) 25 Ağustos - 06 Eylül  (Ankara Başlangıç-Ayvalık Bitiş)

 

6

Marmara - Ege
(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) 26 Ağustos - 07 Eylül (Bursa Başlangıç -Dalaman Bitiş)

3) 19 Eylül - 01 Ekim (Dalaman Başlangıç - Bursa Bitiş)

2) 31 Ağustos - 12 Eylül (Bursa Başlangıç -Dalaman Bitiş)

 

7

Ege - Akdeniz
(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) 01 Eylül - 13 Eylül (Ayvalık Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

4) 18 Eylül - 30 Eylül (Adana/Mersin Başlangıç-İzmir Bitiş)

2) 06 Eylül - 18 Eylül (Ayvalık Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

5) 30 Eylül - 12 Ekim (İzmir Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

3) 13 Eylül - 25 Eylül (Adana/Mersin Başlangıç -Ayvalık Bitiş)

 

8

İç Anadolu - Akdeniz 

 (Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) İç Anadolu-Akdeniz     

*20 Ağustos-26 Ağustos İç Anadolu (Ankara Başlangıç- Bursa Bitiş)

*07 Eylül-13 Eylül Akdeniz (Dalaman Başlangıç-Adana/Mersin Bitiş)

3)Akdeniz-İç Anadolu         

*13 Eylül-19 Eylül Akdeniz (Adana/Mersin Başlangıç -Dalaman Bitiş) 

*01  Ekim-07 Ekim İç Anadolu (Bursa Başlangıç-Ankara Bitiş)

2) İç Anadolu-Akdeniz                 

*25 Ağustos-31 Ağustos İç Anadolu (Ankara Başlangıç -Bursa Bitiş)

*12 Eylül-18 Eylül Akdeniz (Dalaman Başlangıç-Adana/Mersin Bitiş)

4)15 Eylül -27 Eylül (Ankara Başlangıç-Dalaman Bitiş)

9

Marmara- Akdeniz

(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) Marmara-Akdeniz 

*26 Ağustos -01 Eylül Marmara (Bursa Başlangıç -Ayvalık Bitiş) 

*07 Eylül-13 Eylül Akdeniz (Dalaman Başlangıç-Adana/Mersin Bitiş)

3) Akdeniz-Marmara
*13 Eylül -19 Eylül Akdeniz (Adana/Mersin Başlangıç-Dalaman Bitiş)
*25 Eylül -01 Ekim Marmara (Ayvalık Başlangıç-Bursa Bitiş)

2) Marmara-Akdeniz

*31 Ağustos -06 Eylül Marmara (Bursa Başlangıç-Ayvalık Bitiş)

*12 Eylül-18 Eylül Akdeniz (Dalaman Başlangıç-Adana/Mersin Bitiş)

 

10

İç Anadolu-Ege

(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) İç Anadolu-Ege         

*20 Ağustos-26 Ağustos İç Anadolu (Ankara Başlangıç- Bursa Bitiş)

*01 Eylül -07 Eylül Ege (Ayvalık Başlangıç-Dalaman Bitiş)

3) Ege- İç Anadolu
*19 Eylül-25 Eylül Ege (Dalaman Başlangıç- Ayvalık Bitiş)

*01 Ekim-07 Ekim İç Anadolu (Bursa Başlangıç-Ankara Bitiş)

2) İç Anadolu-Ege       

*25 Ağustos-31 Ağustos İç Anadolu (Ankara Başlangıç- Bursa Bitiş)

*06 Eylül-12 Eylül Ege (Ayvalık Başlangıç-Dalaman Bitiş)

 

 

 

3 BÖLGE TURLARI

11

İç Anadolu - Marmara - Ege
(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) 20 Ağustos-07 Eylül (Ankara Başlangıç-Dalaman Bitiş)

3) 19 Eylül - 07 Ekim (Dalaman Başlangıç - Ankara Bitiş)

2) 25 Ağustos -12 Eylül (Ankara Başlangıç-Dalaman Bitiş)

 

12

Marmara - Ege - Akdeniz
(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) 26 Ağustos - 13 Eylül (Bursa Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

3) 13 Eylül - 01 Ekim (Adana/Mersin Başlangıç - Bursa Bitiş)

2) 31 Ağustos - 18 Eylül (Bursa Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

 

13

İç Anadolu-Marmara-Akdeniz

(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) İç Anadolu-Marmara-Akdeniz 

*20 Ağustos-01 Eylül İç Anadolu-Marmara(Ankara Başlangıç-Ayvalık Bitiş)

*07 Eylül-13 Eylül (Dalaman Başlangıç-Adana/Mersin Bitiş)

3) Akdeniz-Marmara-İç Anadolu

*13 Eylül -19 Eylül Akdeniz (Adana/Mersin Başlangıç-Dalaman Bitiş)

*25 Eylül -07 Ekim Marmara-İç Anadolu (Ayvalık Başlangıç-Ankara Bitiş)

2) İç Anadolu-Marmara-Akdeniz

*25 Ağustos-06 Eylül İç Anadolu-Marmara(Ankara Başlangıç -Ayvalık Bitiş)

*12 Eylül-18 Eylül (Dalaman Başlangıç-Adana/Mersin Bitiş)

 

14

İç Anadolu-Ege-Akdeniz

(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) İç Anadolu- Ege-Akdeniz

*20 Ağustos-26 Ağustos İç Anadolu (Ankara Başlangıç -Bursa Bitiş)        *01 Eylül-13 Eylül  Ege-Akdeniz(Ayvalık Başlangıç-Adana/Mersin Bitiş)

3) Akdeniz-Ege-İç Anadolu                   

*13-25 Eylül Akdeniz-Ege (Adana/Mersin Başlangıç-Ayvalık Bitiş)

*01-07 Ekim İç Anadolu (Bursa Başlangıç-Ankara Bitiş)

2) İç Anadolu- Ege-Akdeniz                                   

*25 Ağustos-31 Ağustos İç Anadolu (Ankara Başlangıç-Bursa Bitiş)

*06 Eylül-18 Eylül  Ege-Akdeniz   (Ayvalık Başlangıç-Adana/Mersin Bitiş)

 

 

 

4 BÖLGE TURLARI

15

İç Anadolu - Marmara - Ege - Akdeniz
(Her bölge 6 gece - 7 gün)

1) 20 Ağustos - 13 Eylül (Ankara Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

3) 13 Eylül - 07 Ekim (Adana/Mersin Başlangıç -Ankara Bitiş)

2) 25 Ağustos - 18 Eylül (Ankara Başlangıç -Adana/Mersin Bitiş)

 

 

 

 

- PRONTO Tur Seyahat Acentası

444 91 92  -  0850 606 50 50  (yurtiçi turları tuşlamanız) numaralı çağrı merkezinden Tur Satış Ekibi ile iletişime geçilebilecek olup Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi başvurusu için, acentanın belirttiği telefon numarası üzerinden başvuru yapılabilecektir.

E-posta: kultur@prontotour.com (Diğer sorularınız için)

 

Pronto seyahat acentasına ait tur tarihleri aşağıda yer almaktadır:

 

ACENTA

Bölge

Tarih

Gezi Süresi

TUREB Ön Başvuru Ücreti

Çift Kişilik Odada Kişi Başı Konaklama

Kalan Ödeme

Tek Kişi

Konaklama Kalan Ödeme

PRONTO TUR SEYAHAT ACENTASI

 

1

KARADENİZ

TARİH DETAYLARI AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

7  Gün

1.500,00 TL

12.000,00 TL

16.000,00 TL

2

DOĞU ANADOLU

TARİH DETAYLARI AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

7  Gün

1.500,00 TL

11,300,00 TL

15.500,00 TL

3

GÜNEYDOĞU ANADOLU

TARİH DETAYLARI AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.

7  Gün

1.500,00 TL

11,400,00 TL

16.000,00 TL

 

Başlangıç bitiş tarihleri;

Karadeniz Bölgesi:

 

Doğu Anadolu Bölgesi:

 

Güney Doğu Anadolu Bölgesi:

Başlangıç
Tarihi

Bitiş Tarihi

 

Başlangıç
Tarihi

Bitiş Tarihi

 

Başlangıç
Tarihi

Bitiş Tarihi

03.09.2023

09.09.2023

 

27.08.2023

02.09.2023

 

20.08.2023

26.08.2023

10.09.2023

16.09.2023

 

03.09.2023

09.09.2023

 

27.08.2023

02.09.2023

17.09.2023

23.09.2023

 

10.09.2023

16.09.2023

 

03.09.2023

09.09.2023

24.09.2023

30.09.2023

 

17.09.2023

23.09.2023

 

10.09.2023

16.09.2023

01.10.2023

07.10.2023

 

24.09.2023

30.09.2023

 

17.09.2023

23.09.2023

08.10.2023

14.10.2023

 

01.10.2023

07.10.2023

 

24.09.2023

30.09.2023

15.10.2023

21.10.2023

 

08.10.2023

14.10.2023

 

01.10.2023

07.10.2023

22.10.2023

28.10.2023

 

15.10.2023

21.10.2023

 

08.10.2023

14.10.2023

29.10.2023

04.11.2023

 

22.10.2023

28.10.2023

 

15.10.2023

21.10.2023

05.11.2023

11.11.2023

 

29.10.2023

04.11.2023

 

22.10.2023

28.10.2023

12.11.2023

18.11.2023

 

05.11.2023

11.11.2023

 

29.10.2023

04.11.2023

19.11.2023

25.11.2023

 

12.11.2023

18.11.2023

 

05.11.2023

11.11.2023

26.11.2023

02.12.2023

 

19.11.2023

25.11.2023

 

12.11.2023

18.11.2023

 

 

 

İhtiyaç Kredisi Hakkında

Birliğimiz ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasında hazırlanan protokol gereği, uygulama eğitim gezisi için kredi imkanı sağlanacaktır.

Kampanya Detayları:

*   Kredi kullandırma işlemleri TEB Çankaya Şubesinden gerçekleşecektir.

* Krediden yaralanabilmeniz için eğitim gezisine ön başvurunuzun tamamlanması gerekmektedir.

*  Kredi kampanyası kapsamında sunulan 12 ay vadeye kadar kredi kullanma imkânı sağlanır.

 * 20.000 TL'ye kadar kredi verilmektedir. Başvuruda gelir belgesi beyanı talep edilmemektedir.

 

 

İletişim bilgileri:

SİNEM ARISOY KARA

553 221 22 35 sinem.arisoykara@teb.com.tr

GAMZE GÜLEÇ

535 419 69 45 gamze.gulec@teb.com.tr

ESRA BARIŞ

554 870 30 72 esra.baris@teb.com.tr